Nowa odsłona Battlefielda trafi na starą i nową generację konsol. Oznacza to, że po najnowszą produkcję DICE będą także mogli sięgnąć właściciele Xbox One i PlayStation 4. To bardzo dobra wiadomość dla tysięcy graczy na całym świecie!

NOWOŚĆ: BATTLEFIELD 2042 OFICJALNY ZWIASTUN

BATTLEFIELD 6 na PS4 i XBOX One!

Czy BATTLEFIELD 6 będzie działał na PS4 i konsolach starej generacji?

Według najnowszych informacji – TAK, JAK NAJBARDZIEJ! Podczas najnowszego zestawienia finansowego szef Electronic Arts, Andrew Wilson, osobiście poinformował fanów o tym fakcie. Jego dokładne słowa w tej sprawie, brzmiały następująco:

“Battlefield trafi na starą i nową generację konsol, to samo tyczy się naszych tytułów sportowych”

Kiedy premiera Battlefield 6?

Odnośnie premiery, powstał specjalny artykuł: DATA PREMIERY BATTLEFIELD 6 do którego serdecznie zapraszam. Wiadomo jednak, że będzie to w okresie świątecznym tego roku. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zobacz filmy o battlefield 6 na moim kanale w Youtube.

Czy BATTLEFIELD 6 będzie działał na konsolsch starej generacji?

Nowa odsłona gry, która produkowana jest pod przewodnictwem kilku niezaleznych zespołów – będzie dostęna zarówno dla graczy konsol nowej generacji, takich jak XBOX X SERIES czy PS5, ale również na konsole starszej generacji o czym wspomniałem przed chwilą.

Warto mieć na uwadze fakt, iż nowy BATTLEFIELD 2021 ma być grą o dotąd niespotykanej skali – zarówno otoczenia jak i destrukcji. W związku z tym, dla starszej generacji konsol – jakość może delikatnie odbiegać od tej, jaką zobacza gracze najnowszych X-genowych urządzeń.

Informacje na temat battlefield 6

Jeżeli chcesz dowiedzieć się wszystkiego na temat najnowszej produkcji DICE, koniecznie zajrzyj do działu BATTLEFIELD.

Zobacz także

Do usłyszenia niebawem!