Cześć i czołem! Witam Cię bardzo serdecznie. W tym materiale przygotowałem zestaw przejść pomiędzy scenami, które idealnie współgrają z popularnym programem OBS Studio. Dziesięć wersji kolorystycznych, do wykorzystania na dowolnych materiałach wideo bez jakichkolwiek ograniczeń. Zobacz już teraz wszystkie dziesięć propozycji, a następnie zajrzyj nieco niżej – bo to właśnie tam znajdziesz link do ich pobrania.

Jak zainstalować przejście do OBS Studio?

Wgranie takiego przejścia to banalnie prosta sprawa. Wystarczy, że uruchomisz OBS-a następnie w sekcji “Efekty przejścia scen” wybierzesz “Dodaj: Stinger”, wpiszesz nazwę, wskażesz lokalizację wybranego przejścia przyciskiem “Przeglądaj” / ustawisz “punkt przejścia na 2000 milisekund” i klikniesz “Ok”.

Cały proces został przedstawiony na poniższym filmie wideo:

Twoje nowe przejście jest gotowe na najbliższą transmisję wideo! Jeżeli chcesz, możesz używać wszystkich dziesięć przejść, także w programach do edycji WIDEO, jako przejścia pomiędzy scenami w produkcjach filmowych. Wszystkie udostępnione przeze mnie przejścia pozbawione są tła.

Przyjemnego korzystania!

DARMOWE PRZEJŚCIA DO OBS STUDIO ANIMACJE – POBIERZ

OBS-Darmowe-Przejscia-10x (14383 pobrania)

Przejścia Scen do OBS Studio: pakiet 10 animacji za darmo

Powyżej znajduje się link do pierwszych dziecięciu animacji przejścia scen do obs studio. Wystarczy rozpakować plik Paczka.zip aby zacząć z nich korzystać. Jeżeli zalezy Ci na dedykowanej kolorystyce, możesz odezwać się do mnie pod filmem w YouTube, do którego dostęp masz nieco wyżej.

Darmowe przejścia scen OBS Studio (Download) 10 animacji!
Darmowe przejścia scen OBS Studio (Download) 10 animacji!

Darmowe przejście sceny do OBS Studio

Poniżej prezentuję kolejne darmowe przejście sceny do OBS Studio. Oczywiście można je użyć również w programie do post producji wideo, jako przerywnik pomiędzy scenami. Ja osobiście korzystam z Adobe PREMIERE PRO. Kolorystyka tego przejścia widoczna jest na poniższym zdjęciu.

Od lewej strony mamy kolory: szary, jasny szary, niebieski. Przejście przesuwa się od góry do dołu (prawy górny róg ekranu – lewy dolny róg ekranu). Dedykowana rozdzielczość to 1920 x 180 px.

POBIERZ DARMOWE PRZEJŚCIE DO OBS STUDIO

Aby zobaczyć, jak prezentuje się to przejście, zobacz koniecznie film:

Animacja przejścia do OBS Studio: Jak zrobić + DOWNLOAD

Jakiś czas temu, przygotowałem poradnik WIDEO, w którym pokazuję jak wykonać prostą animację przejścia scen do obs lub dowolnego edytora wideo.

Jeżeli tylko masz Adobe After Effects, to nie powinno to z moim poradnikiem sprawić Ci jakiegokolwiek problemu. Dobierz swoją kolorystykę i zaskocz wszystkich fantastycznym i unikatowym przejściem.

PRZYCISK SUBSKRYBUJ

Z okazji osiągnięcia pierwszych 500 subskrypcji w YouTube, przygotowałem darmową animację przycisku zachęcającego do subskrybowania kanału. Możesz ją pobrać i używać do woli: Darmowy Przycisk SUBSKRYBUJ na YouTube

Darmowy Przycisk SUBSKRYBUJ na YouTube
Darmowy Przycisk SUBSKRYBUJ na YouTube

Darmowe przejścia scen OBS Studio (Download) 10 animacji!

Juz niebawem… w tym miejscu… pojawią się… kolejne darmowe animacje przejść! Koniecznie zajrzyj za kilka tygodni.

Zajrzyj na grupę OBS STUDIO POLSKA oraz na forum https://www.obs-studio.pl