Nowy BATTLEFIELD 2042 to na tę chwilę najbardziej wyczekiwana gra 2021 roku. Nic dziwnego, skoro skala konfiliktu rozgrywać się będzie z udziałem 128 graczy, botów AI – w dodatku na siedmiu olbrzymich mapach. To jednak nie wszystko. W grze będą mogli uczestniczyć użytkownicy komputerów PC jak i gracze konsol XBOX oraz PlayStation nowej, a także starej generacji. Więcej na temat samej gry przeczytasz w artykule: Wszystkie oficjlane informacje na temat Battlefield 2042.

Mapy BATTLEFIELD 2042 | Odkrywamy pola bitew!
Mapy BATTLEFIELD 2042 | Odkrywamy pola bitew!

Mapy Battlefield 2042 – wszystkie w jednym miejscu!

Mapy, które DICE udostępnia graczom BATTLEFIELD 2042, wprowadzą zupełnie nowe elementy rozgrywki o bezprecedensowej skali i zróżnicowaniu. Wszystko za sprawą rozgrywki, w której udział weźmie aż 128 graczy. Zaprezentuję Wam teraz wszystkie siedem map, które zostały zaprojektowane tak, by zapewnić graczom wyjątkowe wyzwania mające wpływ na strategię prowadzenia walki.

Na pola bitwy składa się wiele charakterystycznych obszarów walk, co zwiększa zróżnicowanie potyczek i dodaje głębi korzystaniu z pojazdów.

Mapy BATTLEFIELD 2042 | Odkrywamy pola bitew!
Mapy BATTLEFIELD 2042 | Odkrywamy pola bitew!

KOSMODROM

Kourou, Gujana Francuska

Przygotuj się na wyścig z czasem i nieprzyjaznymi warunkami podczas walki o kompleks, z którego wkrótce wystartuje rakieta. Na tej dynamicznej mapie musisz uważać zarówno na ogień wroga, jak i nadchodzące burze.

KOSMODROM - Kourou, Gujana Francuska
KOSMODROM – Kourou, Gujana Francuska

KLEPSYDRA

Doha, Katar

Walcz w mieście pochłoniętym przez pustynnienie środowiska. Podczas gdy walczysz o kontrolę nad konwojem uwięzionym w przemieszczających się piaskach, nieustannie uderzają kolejne ogromne burze piaskowe i pyłowe, które przesłaniają naturalne światło.

KLEPSYDRA Doha, Katar.
KLEPSYDRA Doha, Katar.

KALEJDOSKOP

Songdo, Korea Południowa

Używaj liny z hakiem do przemieszczania się pomiędzy wieżowcami w ogromnej południowokoreańskiej metropolii i walcz na placach otaczających słynne centrum danych.

KALEJDOSKOP Songdo, Korea Południowa.
KALEJDOSKOP Songdo, Korea Południowa.

MANIFEST

Wyspa Brani, Singapur

Uważaj na tropikalne tornada i przemierzaj labirynt kontenerów w ważnym punkcie handlowym, kluczowym dla amerykańskich linii zaopatrzeniowych.

MANIFEST Wyspa Brani, Singapur
MANIFEST – Wyspa Brani, Singapur

WRAKOWISKO

Alang, Indie

Ogromne statki, porzucone na plaży wzdłuż strategicznego odcinka zachodniego wybrzeża Indii, są rozbierane na części. Walcz pośród kadłubów potężnych jednostek i naucz się unikać zabójczych burz.

WRAKOWISKO Alang, Indie.
WRAKOWISKO Alang, Indie.

ROZŁAM

Ziemia Królowej Maud, Antarktyda

Po dynamicznej mapie rozgrywającej się na mroźnym obszarze, który stał się strategicznie istotnym punktem ze względu na wydobycie ropy naftowej, trzeba się poruszać ostrożnie. Niszcz zbiorniki z paliwem i silosy, aby użyć ich szczątków i wybuchających pożarów jako osłonę.

Ziemia Królowej Maud, Antarktyda.

ODNOWA

Pustynia Wschodnia, Egipt

Ta mapa skupia się na olbrzymim murze, stworzonym z myślą o zabezpieczeniu bogatych, sztucznie stworzonych przez człowieka obszarów rolnych. Przygotuj się na ekstremalne warunki, rozstawiaj i zabezpieczaj punkty dostępu oraz ogromne bramy w murze.

ODNOWA Pustynia Wschodnia, Egipt.
ODNOWA Pustynia Wschodnia, Egipt.

Mapy BATTLEFIELD 2042 | Odkrywamy pola bitew!

Aby odkryć jeszcze więcej informacji dotyczących tego, co znajduje się na powyższych siedmiu mapach – koniecznie kliknij w poniższe linki.