W ostatnich dniach mieliśmy okazję zobaczyć rzekome pierwsze zrzuty z nadchodzącej gry BATTLEFIELD. Przedstawiają one elementy naszkicowane wcześniej przez Toma Hendersona (czytaj: Battlefield w Japonii), który jest jednym z głównych rzetelnych leakerów jeżeli chodzi o serię Battlefield.

NOWOŚĆ: BATTLEFIELD 2042 OFICJALNY ZWIASTUN

BATTLEFIELD 2021: Dwa zrzuty ekranu pojawiły się w sieci

Zrzuty ekranu z gry Battlefield 6 i nowe szkice od Hendersona
Zrzuty ekranu z gry Battlefield 6 i nowe szkice od Hendersona

Zrzut ekranu z punktu widzenia gracza, pilotującego helikopter bojowy. Patrzy on na stacje kosmiczną, nad którą nadciąga tornado. Widoczna jest mini mapka, celowniki oraz rodzaje pocisków do wyboru. Wygląda na to że sporo będzie działo się w powietrzu nwoego Battlefield-a.

Zrzuty ekranu z gry Battlefield 6 i nowe szkice od Hendersona
Zrzuty ekranu z gry Battlefield 6 i nowe szkice od Hendersona

Drugi zrzut ekranu przedstawia wyspę, nad którą nadlatują helikoptery bojowe wyposażone w poprzeczne wirniki, coś w rodzaju V-22 Osprey. Z oddali widać również zmieniającą się diametralnie pogodę. Czy to oznacza, że w BATTLEFIELD 2021 będzie cały czas działo się bardzo wiele? Zobaczymy niebawem.

PREMIERA BATTLEFIELD 6 – OFICJALNA DATA

Najnowsze przecieki BATTLEFIELD 2021

Powyższe zrzuty ekranu zostały opublikowane w serwisie Reddit przez użytkownika o nicku FeeAdministrative666. Tom Henderson – jeden z najbardziej wiarygodnych informatorów dotyczących serii Battlefield przyznał, że zrzuty są prawdziwe i taki widok zobaczymy w grze.

Roboty psy w nowym Battlefieldzie

W sieci pojawiły się nowe rysunki od Toma Hendersona. Tym razem, popularny leaker prezentuje psie roboty, które mają wnieść całkiem sporo zamieszania na pole walki.

Taka technologia, może zostać wykorzystana zarówno do zwiadu jak i w boju. Jak będzie w przypadku szóstej odsłony gry Battlefield – na razie nie wiemy. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, otrzymujemy coraz więcej informacji na temat nowej technologii w grze, która jest odzwierciedleniem tego, w co wyposażone są najnowocześniejsze jednostki bojowe na świecie. Z takich robotów psów korzysta już na przykład armia Koreańska. Są jednak używane wyłącznie do zwiadów.

Battlefield 6: kiedy zwiastun?

Według oficjalnych informacji w maju powinien ujrzeć światło dzienne pierwszy zwiastun gry Battlefield 6. Na tę chwilę wciąż czekamy. Jak tylko pojawi się on w sieci, niezwłocznie zostanie opublikowany na tej stronie a także na kanale YouTube.

Zajrzyj tutaj