Kiedy premiera nowego Battlefielda 2021? Co warto wiedzieć?

W sieci od jakiegoś czasu zaczęły pojawiać się informacje dotyczące najnowszej odsłony gry BATTLEFIELD 6. W tym artykule dowiesz się kiedy będzie mieć miejsce PRAWDZIWA DATA PREMIERY BATTLEFIELD 6. Na tę chwilę w internecie znajduje się mnóstwo spekulacji. Jest jednak kilka dość istotnych informacji, o których chciałbym teraz napisać.

AKTUALIZACJA 10 CZERWCA 2021: NOWOŚĆ: BATTLEFIELD 2042 OFICJALNY ZWIASTUN

BATTLEFIELD 2021: DATA PREMIERY, tryby gry, usatwienia
Zapowiedź BATTLEFIELD 2021

Battlefield 2021 Premiera

Premiera nowej odsłony BATTLEFIELD 2021 tworzonej przez Electronics Arts DICE zaplanowana jest na końcówkę 2021 roku, dokładniej w okolicach Świąt Bożego Narodzenia. Konkretna data nie została jeszcze ujawniona. Nie mniej jednak przygotowałem dla niej już miejsce, o tutaj:

DOKŁADNA DATA PREMIERY BATTLEFIELD 2021: 22.10.2021r.

Aktualizacja 11.06.2021r.: Nowa odsłona gry będzie nosić nazwę BATTLEFIELD 2042 – aby dowiedzieć się więcej na temat premiery, zobacz koniecznie: PREMIERA BATTLEFIELD 2042

Aktualizacja 28.03.2021r. Według leakerów, data premiery gry to 25.10.2021r. Nie jest to jednak potwierdzone przez EA DICE. Więcej na filmie poniżej oraz w artykule: BATTLEFIELD 6: PREMIERA 25.10.2021? Zwiastun 5 maja? Nowe przecieki!

Dyrektor Generalny Electronics Art potwierdził zapowiedź gry na Wiosnę 2021 roku. Dokładna data trafienia gier na półki sklepowe nie jest jeszcze znana, ale ma to być grudzień 2021 według informacji od EA DICE.

BATTLEFIELD 2021: DATA PREMIERY, tryby gry, usatwienia
BATTLEFIELD 2021: DATA PREMIERY, tryby gry, usatwienia

Ustawienia w BATTLEFIELD 2021

W porównaniu do poprzednich części BATTLEFIELD tym razem gracze mają mieć do dyspozycji znacznie większy obszar działań, a silnik gry ma zapewniać oszałamiające wrażenia z rozgrywki. Głównie za sprawą możliwości destrukcji otoczenia, jakie niesie za sobą nowy BF6 na silniku FROSTBITE. Jednocześnie na polu bitwy znajdzie się 128 graczy.

Do dyspozycji graczy mają zostać oddane różnego rodzaju tryby gry, a według przecieków pojawić się ma także tryb BATTLE ROYALE. Chociaż wydaje się to wysoce prawdopodobne (w końcu Battle Royale pojawiło się w Battlefield 5) to nie ma oficjalnej informacji w tej sprawie.

Kiedy Battlefield 2021?
Kiedy Battlefield 6?

Battlefield 6: Tryby Gry

Według informacji, do których udało mi się dotrzeć, w nowym battlefieldzie będziemy mieć do dyspozycji takie tryby jak: postęp, podbój, dominacja, wielkie operacje czy śmierć drużynowa.

Battle Royale potwierdzone przez lekaerów?

Według doniesień leakerów, tryb Battle Royale w Battlefield 2021 ma pojawić się w 2022 roku. Jednakże do tego czasu, gracze BF-a będą mieli co robić w największym projekcie gammingowym STUDIO DICE jakim jest niewątpliwie nowy Battlefield.

Fani BATTLEFIELD

Gra BATTLEFIELD jest jedną z najstarszych strzelanek FPS na rynku gier wideo. Przekłada się to bezpośrednio na zainteresowanie tematem nadchodzącej nowej części gry. W Polsce jak i na całym świecie BF zrzesza setki tysięcy fanów. Jeżeli chcesz dołączyć do grupy fanów z Polski – kliknij tutaj.

BATTLEFIELD 2021: DATA PREMIERY, tryby gry, usatwienia
BATTLEFIELD 2021: DATA PREMIERY, tryby gry, usatwienia

Prace nad Need For Speed wstrzymane na rzecz rozwoju Battlefield-a 2021

Electronics Arts odpowiedzialne jest również za serię gier Need For Speed. Jednakże tym razem, zapowiedź kolejnej części może się opóźnić. Wszystko za sprawą nowego BF-a, bowiem pracownicy odpowiedzialni za pracę nad NFS-em zostali przeniesieni do zespołu rozwijającego nową część BF 2021.

Nowoczesny silnik gry: Playstation 5 & Xbox X Series

Jak już wiadomo, najnowsza odsłona gry EA DICE jest projektowana z dużym naciskiem na konsole nowej generacji, takie jak: xbox series x czy playstation 5. Informacje dotyczące kompatybilności gry na sony playstation 4 nie są jeszcze znane, aczkolwiek według znalezionych w sieci przecieków wynika, iż mogą one nie być objęte wsparciem twórców. Mimo wszystko poczekajmy jeszcze na konkrety.

Premiera gry BF2021: Komu zawdzięczamy dostęp do informacji?

Electronic Arts nie przekazuje nam na tę chwilę za dużo informacji na temat Battlefielda 6. Na szczęście są media społecznościowe, w których osoby mające dostęp do informacji chętnie się nimi dzielą. Do takich osób zaliczają się np. Andrew Wilson (CEO Electronic Arts), Jeff GRUB (Games Beat) czy Tom Henderson. Ten ostatni w zamian za ujawnianie zbyt dużej ilości informacji, otrzymał bana w serwisie Twitter.

Wydawca gry: Electronic Arts DICE Studio

Informacje odnośnie tego, kiedy gra trafi na półki sklepowe i na platformy typu Steam, Origin nie są znane. Wiemy już, że wiosną 2021 (w maju) zobaczymy zwiastun gry. Studio DICEO pracuje pełną parą, co oznacza, że będzie to zdecydowanie tytuł tego roku.

Moje odczucia dotyczące tego, co piszą internauci w sprawie BF

Wbrew temu co czytam dzisiaj w sieci, uważam, że będzie to najlepsza część serii Battlefield. Nie mogę się już doczekać premiery. Według wielu internautów i pseudo informatorów, nowy BF będzie słaby i nastawiony na czerpanie korzyści finansowych. Niektórzy twierdzą, że tryb BATTLEROYALE zabije to, co gracze kochali w tej grze. Niektórzy piszą, że dobry BATTLEFIELD zakończył się na czwartej odsłonie. Przeczytałem sporo negatywnych komentarzy na temat BATTLEFIELD 1 czy BATTLEFIELD V. Osobiście grałem we wszystkie części i nie zgadzam się z nimi. Może to dlatego, że jestem wielkim fanem tej serii i zwyczajnie nie szukam na siłę problemów tam, gdzie ich nie ma. Czas pokaże, z czym przyjdzie nam się zmierzyć. Jeżeli chcesz, możesz subskrybować mój kanał na YouTube – wrzucę tam wszystkie misje z Battlefield 6, a także wideo z rozgrywek Online. Pojawią się także transmisje na żywo. Będzie się działo. SUBSKRYBUJ TERAZ.

Zobacz także: