W dzisiejszym artykule chciałbym przedstawić Wam najnowszy przeciek z nadchodzącej gry Battlefield 6 która uwaga, miałaby rzekomo być osadzona w czasach fikcyjnej  III Wojny Światowej. Jestem bardzo ciekaw, co wy na to? Napiszcie w komentarzu, jak według Was powinna wyglądać gra w czasach trzeciej wojny światowej, wojny która odzwierciedlałaby współczesny konflikt.

Czytaj koniecznie: BATTLEFIELD 6: Data premiery

Już dziś, dołącz do grupy BATTLEFIELD 6 POLSKA – GRACZE Z POLSKI

oraz SUBSKRYBUJ KANAŁ YOUTUBE

AKTUALIZACJA 10 CZERWCA 2021: NOWOŚĆ: BATTLEFIELD 2042 OFICJALNY ZWIASTUN

Battlefield 6 ma zostać zaprezentowany wiosną 2021

Szczegóły dotyczące najnowszej części gry Battlefield, mają być zaprezentowane wiosną 2021 roku. Sama gra – gotowa ma być jednak pod koniec roku!

Kolejna strzelanka od Electronics arts ma nas przenieść w sam środek konfliktu między ONZ a Rosją. Niewykluczone, że w grze zostaną zaprezentowane funkcje historii wojennych jak miało to miejsce w poprzednich częściach gry.  Dla przykładu  jedną z kampanii ma być walka sił zbrojnych USA i sił rosyjskich –  która rozegra się na przedmieściach Stanów Zjednoczonych. 

NIewykluczone że w najnowszej wersji gry zobaczymy nowe eksperymentalne bronie. Jedno jest pewne. Media na całym świecie informują o wszelkich nowinkach ze świata Battlefield 6. W tej chwili są to głównie niewiele znaczące przecieki, jednakże autorzy gry poinformowali społeczność graczy battlefield, iż na przełomie marca i kwietnia 2021 roku, zaczną przekazywać szczegóły dotyczące nadchodzącej gry.

Battlefield 6
Battlefield 6

Battlefield 6 w czasach Trzeciej Wojny Światowej – przecieki…

Przeciek odnośnie tego, iż gra osadzona będzie we współczesnym konflikcie pojawił się na profilu William-a Fitchner-a w serwisie reddit. Dodał on tam bardzo obszerny opis tego, jak ma wyglądać najnowszy battlefield 6. We wpisie opisał dokładnie niektóre elementy rozgrywki. Jeżeli chcesz przeczytać ten wpis, link znajdziesz w opisie pod moim filmem. Zachęcam cię również do wyrażenia OPINII na temat tego wpisu, również pod moim filmem.

Nowości w Battlefield 6

Wróćmy jeszcze na moment do nowości, które autor postu wymienił:

W grze ma pojawić się tryb dla jednego gracza o nazwie WAR STORIES – który da nam wyzwania rozpoczynające się na przedmieściach Stanów Zjednoczonych. Inna historia wojenna będzie przedstawiać agenta MI6 osadzonego w grupie rebeliantów w Europie Wschodniej, którego celem jest powstrzymanie rosyjskiego ataku na terytorium NATO.  Ponadto do dyspozycji graczy będzie multiplayer który dostarczy  takie tryby rozgrywki jak: postęp, podbój, dominacja, wielkie operacje czy śmierć drużynowa

Serwery w battlefield 6 mają pozwalać na rozgrywkę dwóch drużyn, każda po 64 graczy. 

Wszystko za sprawą nowoczesnych urządzeń gamingowych XBOX X Series , PS5 czy wydajnych komputerów PC pod które gra jest projektowana.

Wróćmy jeszcze na moment do nowości, które autor postu wymienił:

W grze ma pojawić się tryb dla jednego gracza o nazwie WAR STORIES – który da nam wyzwania rozpoczynające się na przedmieściach Stanów Zjednoczonych. Inna historia wojenna będzie przedstawiać agenta MI6 osadzonego w grupie rebeliantów w Europie Wschodniej, którego celem jest powstrzymanie rosyjskiego ataku na terytorium NATO.  Ponadto do dyspozycji graczy będzie multiplayer który dostarczy  takie tryby rozgrywki jak: postęp, podbój, dominacja, wielkie operacje czy śmierć drużynowa. 

Serwery w battlefield 6 mają pozwalać na rozgrywkę dwóch drużyn, każda po 64 graczy. 

Wszystko za sprawą nowoczesnych urządzeń gamingowych XBOX X Series , PS5 czy wydajnych komputerów PC pod które gra jest projektowana.

Jeżeli chcesz w dalszym ciągu być na bieżąco z nowinkami dotyczącymi gry Battlefielda 6 to zapraszam cię serdecznie do grupy na facebooku zrzeszającej polskich graczy: https://www.facebook.com/groups/204230491165795/

Zobacz także, pozostałe newsy o Battlefield 6:

https://kompulsator.pl/category/battlefield-6/