Nadszedł czas na nowe informacje dla fanów gry Battlefield! W internecie pojawiły się nowe przecieki dotyczące nadchodzącej kontynuacji serii. Jednym z głównych przecieków jest rzekoma DATA PREMIERY BATTLEFIELD 6. To jednak nie wszystko, o czym leakerzy poinformowali tym razem. Zatem, o czym jeszcze dowiedzieliśmy się tym razem?

NOWOŚĆ: BATTLEFIELD 2042 OFICJALNY ZWIASTUN

BATTLEFIELD: PREMIERA 25.10.2021? Zwiastun 5 maja? Nowe przecieki!

BATTLEFIELD 2021: Największy projekt DICE

Wydaje się, że najważniejsza informacja to potwierdzenie, że BATTLEFIELD 2021 jest największym projektem DICE. Pracują nad nim aż trzy niezależne studia, w których szlifuje się samą grę, dodatki oraz poszczególne tryby gry. Nad najważniejszymi elementami rozgrywki pracuje główne studio DICE. Zawartością w grze zajmować ma się DICE z Loas Angeles, natomiast tryby gry są przygotowywane przez studio CRITERION. Na tę chwilę, ukończone mają być już niektóre mapy, jedną z nich jest OBLĘŻENIE SZANGTHAJU. Poziom destrukcji na tej mapie będzie prze-potężny według doniesień, które pojawiły się między innymi na Twitterze czy w serwisie Reddit.

Najnowsze informacje mówią także o tym, jakoby samo EA nie mogło się już doczekać zaprezentowania gotowej mapy. Wszystko za sprawą fascynującego efektu poziomu destrukcji, jaki ma miejsce na mapie podczas gry. To coś, czego jeszcze żaden gracz nigdy nie uświadczył w żadnej grze.

Data premiery nowego Battlefielda to 25.10.2021r.?
Data premiery nowego Battlefielda to 25.10.2021r.?

Data premiery nowego Battlefielda to 25.10.2021r.?

Według informacji dostarczonych przez jednego z leakerów data premiery nowego Battlefielda to 25 października tego roku.

Dodatkowo gra ma łączyć w sobie elementy z wcześniejszych części a jej nazwą nie ma być BATTLEFIELD 6.

Pierwsze oficjalne wieści od producentów gry mają pojawić się w maju, zatem pozostaje nam już tylko oczekiwanie.

ANKIETA DICE

Kilka dni temu, Tom Henderson udostępnił tweet, że niedawni gracze EA otrzymują ankiety, w których twórcy gry pytają o opinie na temat niektórych mechanizmów i struktur rozgrywki. Twierdzi, że te szczegóły mają bezpośredni związek z serią Battlefield. Tak więc może ona dotyczyć nadchodzącej najnowszej części która warto wspomnieć – projektowana już jest rzekomo od prawie 5 lat.

O jakie elementy gry odpytało graczy DICE? Są to:

  • Karnet bojowy
  • System drużyny (plutonu czy też klanu w grze)
  • Elementy darmowej rozgrywki (Free to Play)
  • Aktualizacje map
  • Plany broni

Aby poznać prawdziwą datę premiery nowego Battlefielda, koniecznie zajrzyj na dedykowaną podstronę:

Na dzisiaj to tyle. Dzięki za obecność i do następnego!

KONIECZNIE ZOBACZ:

Źródła: