W nowej grze BATTLEFIELD 2042 od EA i Studia DICE – gracze będą mieli do dyspozycji dziesięć klas specjalistów. Każdy z nich pełni określoną rolę w w ekosystemie gry tworząc wyjątkowy oddział bojowy. Wszyscy specjaliści zostali oparci o cztery dobrze nam już znane z wcześniejszych wersji Battlefield klasy żołnierzy.

Każdy specjalista w grze BATTLEFIELD 2042 ma własną specjalizację i cechę. Tylko do Ciebie nalezy wybór. To Ty wybierasz, kim będziesz w najnowszej produkcji DICE. W dzisiejszym artykule, skupimy się na omówieniu wszystkich dostępnych klas specjalistów BATTLEFIELD 2042.

SPECJALIŚCI BATTLEFIELD 2042 | Cała Dziesiątka
fot. https://www.ea.com/pl-pl/games/battlefield/battlefield-2042/game-overview/specialists

10 Klas specjalistów w Battlefield 2042

Łącznie w grze BATTLEFIELD 2042 gracze mają do dyspozycji dziesięć klas specjalistów o unikatowych umiejętnościach i cechach. Jedynie możliwość personalizacji ubioru i broni pozostaje na tym samym poziomie dla wszystkich graczy. Od tego jakim specjalistą staniesz się w grze, zależą losy twojej drużyny na polu bitwy. Zastanów się dobrze.. zanim wkroczysz do walki.

Poznajcie pierwszych czterech specjalistów

Premiera Battlefield 2042 będzie mieć miejsce 22 października. Właśnie dlatego, EA i DICE nie publikują przedwcześnie wszystkich informacji dotyczących specjalistów w grze aby utrzymać uwagę. Prawdę mówiąc, nie muszą chyba tego robić – ponieważ OFICJALNY ZWIASTUN BATTLEFIELD 2042 spowodował, że internet zalała fala zadowolenia i ogrom materiałów omawiających trailer.

Na tę chwilę, dowiedzieliśmy się co nieco na temat pierwszych czterech specjalistów w BATTLEFIELD 2042. Oto oni!

SPRAWDŹ: Wymagania sprzętowe BATTLEFIELD 2042

WSZYSCY SPECJALIŚCI BATTLEFIELD 2042

WEBSTER MACKAY

Były wojskowy, mistrz przetrwania, samotny wilk – Mackay to zabijaka z sumieniem. Ten urodzony w Kanadzie szturmowiec walczy dla Bezpaństwowców, by odpokutować za czas służby wojskowej.

Hak abordażowy

Wystrzeliwuje linę, która przyczepia się do powierzchni. Po przyczepieniu lina wija się, a gracz zostaje przyciągnięty w stronę punktu przyczepienia.

Zwinność

Pozwala graczowi poruszać się szybciej w trybie celowania, jeszcze bardziej zwiększając jego przewagę.

WEBSTER MACKAY
WEBSTER MACKAY

MARIA FALCK

Doświadczona żołnierka wsparcia, Maria Falck, ma silną wolę, której nie złamią niebezpieczeństwo, strach czy ranga. Główną motywacją tej wyszkolonej medyczki jest odnalezienie syna Davida w szeregach rozproszonych po świecie grup Bezpaństwowców.

Pistolet na strzykawki

Wystrzeliwuje strzykawkę w sojuszników, aby ich wyleczyć. Po wystrzeleniu we wroga strzykawka zadaje obrażenia.

Chirurg bojowy

Umożliwia graczowi przywróceniei powalonych sojuszników do walki z pełnym zdrowiem po reanimacji.

MARIA FALCK
MARIA FALCK

PIOTR „BORYS” GUSKOWSKI

Zmotywowany i spełniony – próbuje zdobyć władzę i kontrolę w chaotycznym świecie. To urodzony w Rosji inżynier i doświadczony ekspert w dziedzinie broni w oddziale specjalnym. Podejrzewa się, że nie jest w pełni oddany swojemu zespołowi.

System wartowniczy SG-36

Automatyczie dostrzega i atakuje wrogie cele na określonym obszarze.

Operator wartownika

Dostrzega wrogi cel, gdy działko wartownicze namierza danego wroga.

PIOTR „BORYS” GUSKOWSKI
PIOTR „BORYS” GUSKOWSKI

WIKUS „CASPER” VAN DAELE

Zwiadowca Wikus jest samotnikiem – opanowanym i spokojnym członkiem oddziału specjalnego. Wikus to introwertyk, który nie zaprzyjaźnia się łatwo, ale jest bardzo zdeterminowany, by walczyć o lepszy świat.

Dron zwiadowczy OV-P

Dostrzega cele poruszające się w pobliżu i może oszołomić wrogów impulsem elektromagnetycznym. Może także służyć do oznaczania celów dla broni z możliwością namierzania celu.

Czujnik ruchu

Informuje gracza o zbliżających się wrogach, zarówno gdy się porusza, jak i kontroluje drona zwiadowczego.

WIKUS „CASPER” VAN DAELE
WIKUS „CASPER” VAN DAELE

SZÓSTKA POZOSTAŁYCH SPECJALISTÓW BATTLEFIELD 2042

SPECJALIŚCI w BATTLEFIELD 2042 | Cała Dziesiątka
SPECJALIŚCI w BATTLEFIELD 2042 | Cała Dziesiątka

Na tę chwilę znamy wyłącznie czwórkę specjalistów BATTLEFIELD 2042. Już niebawem EA i DICE podsuną nam kolejne informacje. Te zaś pojawią się w tym artykule niezwłocznie. Aby być na bieżąco zapraszamy do GRUPY BATTLEFIELD POLSKA na Facebooku.