Jesteś graczem a swoją rozgrywką dzielisz się z innymi za pomocą usługi streammingowej takich portali jak: Twitch, Youtube, Facebook Gamming? Zapewne znasz przynajmniej kilka osób, które w profesjonalny sposób prowadzą takie transmisje na żywo z gier różnego typu. Co mam na myśli pisząc w profesjonalny sposób?

ZARAZ ZACZYNAMY – Animacja do OBS Studio

Większość profesjonalnych proplayerów, będąc już “Online” prezentuje swoim widzom ekran z animacją ZARAZ ZACZYNAMY. Chodzi to, aby zgromadzić jak najwięcej osób przed monitorami, zanim jeszcze rozpoczniemy rozgrywkę. Często towarzyszy temu także odliczenie czasu do transmisji na żywo. Swoją drogą, o tym także nagrałem WIDEO PORADNIK.

Odliczanie czasu to startu stream-a

Dorzucę jeszcze WIDEO PORADNIK z odliczaniem czasu do rozpoczęcia transmisji, przy użyciu animowanych cyfr:

ZARAZ ZACZYNAMY – Darmowa animacja w 4 kolorach!

Przygotowałem dla Was za darmo animację ZARAZ ZACZYNAMY przeznaczoną do użycia w OBS Studio lub OBS Streamlabs. Wszystko jedno. Wykonane w rozdzielczości FullHD. Zajmują dużo miejsca, tak aby każdy był zadowolony. Można sobie pomniejszyć za pomocą Online conventera a także przerobić na np. WEBM – ultralekki format (również online).

Wersje kolorystyczne animacji ZARAZ ZACZYNAMY:

  • Biały
  • Żółty
  • Niebieski
  • Czerwony
Zaraz zaczynamy | Animacja na streama - OBS Studio
Zaraz zaczynamy | Animacja na streama - OBS Studio
Zaraz zaczynamy | Animacja na streama - OBS Studio
Zaraz zaczynamy | Animacja na streama - OBS Studio

Animacja ZARAZ ZACZYNAMY do OBS STUDIO – Pozbawiona tła

Abyś mógł w pełni wykorzystać potencjał przygotowanych prze ze mnie animacji, wykonałem je w trybe kolorów RGB + Alpha, czyli są bez tła. Możesz umieścić je na swoim materiale WIDEO.

GRATISY!

Dziś jest TWÓJ DOBRY DZIEŃ! Dlaczego? Ponieważ udostępniam Ci całkowicie za darmo – nie cztery a 16 animacji do OBS Studio. Szczegóły na filmie, który znajduje się na samym dole 🙂

ZARAZ ZACZYNAMY LIVE – POBIERZ ANIMACJE

Aby pobrać darmowe animacje i cieszyć nimi wzrok Twoich widzów, wystarczy że klikniesz w poniższy link. W ramach podziękowania, zapraszam Cię do subskrypcji mojego kanału na YouTube oraz do zostawienia łapki pod filmem.

DOWNLOAD

Zestaw-Animacji-Zaraz-Zaczynamy+GRATISY-16 (6541 pobrań)

Instalacja animacji w OBS Studio

Otwórz program i utwórz scenę.

Dodaj źródło obrazu: Źródło Danych

Wybierz lokalizację pliku, zaznacz opcję “Pętla” i kliknij “OK”

Zobacz także: Zestaw animacji ZARAZ WRACAM do OBS Studio

WIDEO PORADNIK