Od jakiegoś czasu wiemy, że w nowej odsłonie gry BATTLEFIELD 2042 pojawić się mają boty AI, które pomogą w rozgrywce wieloosobowej. W dzisiejszym artykule chciałbym zaprezentować Wam oficjalne informacje od twórców gry.

Zobacz koniecznie: GAMEPLAY BATTLEFIELD 2042 | OFICJALNY ZWIASTUN BATTLEFIELD 2042

BATTLEFIELD 2042 - Wszystkie Oficjalne Informacje
BATTLEFIELD 2042

Boty AI w Battlefield 2042 – Dlaczego DICE je wprowadza?

Twórcy gry BATTLEFIELD ujawnili, dlaczego boty AI zostały uwzględnione w najowczej cześci serii. ( Dołącz do naszej grupy na Facebooku )

„Również nowością jest wprowadzenie do serii żołnierzy AI (sztucznej inteligencji). Ponieważ jest to gra wieloosobowa, ważne jest dla nas, abyś mógł grać w Battlefield 2042, kiedy i jak chcesz. Oto, jak to wygląda w trybie wojny totalnej w trybie Podbój i Przełamanie:

  • Tryb wieloosobowy  – żołnierze AI są wykorzystywani do wypełniania serwerów, zapewniając, że twoje mecze pozostaną pełne, bez względu na lokalizację.
  • Co-Op  – pozwala grać razem ze znajomymi przeciwko żołnierzom AI.
  • Solo  – jeśli chcesz doskonalić swoje umiejętności w grze wieloosobowej, możesz nawet grać sam przeciwko żołnierzom AI.”

BOTY BATTLEFIELD 2042

Jak już wspominałem we wcześniejszych materiałach, BOTY pojawią się głównie po to, aby uzupełnić liczbę graczy podczas sesji Online. Ogromna skala konfliktu rozgrywać się będzie na wielkich obszarach, zatem jest to według mnie dobry krok ze strony DICE? A ty jak uważasz? Zostaw komentarz.

Połącz siły z BOTAMI AI w Battlefield 2042

Czy wiesz, że twórcy BATTLEFIELD 2042 tworząc boty AI pomyśleli także o graczach, którzy preferują rozgrywkę SOLO? Tak!

Żołnierze AI będą również dostępni dla graczy solo, aby „doskonalić” swoje umiejętności i przygotować się do rozgrywki online.

Aby dowiedzieć się więcej na temat gry BATTLEFIELD 2042: