BATTLEFIELD na telefonach i tabletach w 2022 roku!

Nareszcie! Electronics Art podzieliło się z fanami serii gier Battlefield, garścią informacji na temat nadchodzącej premiery BATTLEFIELD, która ma mieć miejsce w końcówce tego roku. To już jednak wiemy od jakiegoś czasu. Dzisiaj, przychodzę do Was z nowymi ważnymi informacjami, jakie EA przekazało nam na swojej stronie internetowej. Pewne jest, że oczekujemy już nie jednej a dwóch gier. Czy ja dobrze mówię? Tak! Dwóch gier! Oficjalnie. BATTLEFIELD jest tworzony również na urządzenia mobilne, i będzie osobną grą. Tak więc jest na co czekać kochani!

NOWOŚĆ: BATTLEFIELD 2042 OFICJALNY ZWIASTUN

OGLĄDAJ ZAMIAST CZYTAĆ!

Battlefield Na Telefon

Na oficjalnym blogu Electronics Art pojawił się wpis opublikowany przez Oskara Gabrielsona ze studia DICE. Autor informuje nas przede wszystkim, o dwóch projektach gry tworzonych przez cztery niezależne studia. Obie produkcje mają stać się częścią wielkiego na dotąd niespotykaną skalę BATTLEFIELDA.

Battlefield na komputery dostępny będzie pod koniec 2021 roku, dokładniej w okolicach Świąt Bożego Narodzenia. W tym samym czasie premiera odbędzie się na konsolach nowej generacji.

Natomiast w 2022 roku – Electronics Art ma oddać do dyspozycji graczy, zupełną nowość, czyli BATTLEFIELD NA SMARTFONY.

Nad największym w historii Battlefield-em pracują aż cztery studia!

Mówiąc w skrócie: nowy BATTLEFIELD będzie po prostu najpotężniejszy ze wszystkich jakie kiedykolwiek powstały. Prace nad nim prowadzą aż cztery studia: EA Gothenburg, DICE z Los Angeles, brytyjski CRITERION Games oraz szwedzkie DICE.

battlefield 2021
battlefield 2021

Pozwolę sobie teraz zacytować oficjalne informacje, jakie pojawiły się na oficjalnej stronie Electronics Art.

SERIA BATTLEFIELD SIĘ POWIĘKSZA

Obecnie powstają dwie nowe gry z serii Battlefield – jedna na konsole i PC, a druga na urządzenia mobilne.

Hej, społeczności BattlefieldTM!

Wiem, że wszyscy chcą poznać więcej szczegółów na temat tego, co czeka serię Battlefield w tym roku. Obiecuję, że w nadchodzących miesiącach będziemy mieć dla was MNÓSTWO informacji. Przygotowujemy się do ujawnienia kolejnej odsłony serii Battlefield i nie możemy się doczekać, by wam ja pokazać… Ale na razie chcemy powiedzieć o kilku rzeczach.

Po pierwsze, jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że mamy największy w historii zespół deweloperski pracujący nad grą z serii Battlefield na konsole i PC, która ukaże się w okresie świątecznym. A po drugie… mamy coś bardzo ekscytującego do przekazania w temacie urządzeń mobilnych!

Powrót wojny totalnej

Rok 2021 to dla nas w DICE ekscytujący czas. Współpracując z innymi światowej klasy studiami deweloperskimi pod skrzydłami Electronic Arts, mamy największy zespół w historii, pracujący nad grą z serii Battlefield na konsole i PC. Nasi przyjaciele z Criterion i DICE LA współpracują z nami nad wspólną wizją gry, podczas gdy zespół w Göteborgu wynosi technologię w grze na wyższy poziom. Wspólnie tworzymy coś oszałamiającego, a efekty naszej pracy będziecie mogli zobaczyć w ostatnich miesiącach 2021 roku.

Obecnie codziennie zajmujemy się testami: dopracowywaniem i balansowaniem rozgrywki, by dostarczyć jak najlepszą grę z serii Battlefield. To śmiały krok z naszej strony. Gra zawiera wszystko, za co kochamy serię Battlefield – i wynosi to na zupełnie nowy poziom. Epicka skala. Wojna totalna. Szalone, niespodziewane momenty. Zmieniająca rozgrywkę destrukcja. Widowiskowe bitwy, wypełnione większą liczbą graczy i ilością zniszczenia niż kiedykolwiek przedtem. Wszystko to dzięki możliwościom PC i konsol nowej generacji.

Bądźcie gotowi – grę ujawnimy „wkrótce™”. ?

Nowa gra z serii Battlefield na urządzenia mobilne ukaże się w 2022 roku.

Od dawna chcieliśmy sprowadzić serię Battlefield na więcej platform. Dlatego też po latach tworzenia prototypów z olbrzymią przyjemnością mogę ogłosić, że nasi przyjaciele z Industrial Toys, ściśle współpracując z DICE, tworzą zupełnie nową grę z serii Battlefield, która w 2022 roku wprowadzi wojnę totalną na smartfony i tablety.

Nie dajcie się zwieść – to samodzielna gra. To zupełnie inna gra niż ta, którą tworzymy na konsole i PC, zaprojektowana specjalnie z myślą o platformach mobilnych. Jest tworzona od podstaw przez iToys, by możliwość grania w grę z serii Battlefield , gdzie tylko chcecie, stała się rzeczywistością. Możecie się spodziewać w pełni rozwiniętej gry, która sprawdzi wasze umiejętności. Gra mobilna wchodzi teraz w okres testowy, w związku z czym możecie się spodziewać kolejnych informacji.

Nie mogę się doczekać, aż pokażemy wam dwie nadchodzące gry z serii Battlefield! A do tego czasu dbajcie o siebie i grajcie w Battlefield!

– Oskar Gabrielson, dyrektor generalny DICE

ŹRÓDŁO: https://www.ea.com/pl-pl/games/battlefield/news/battlefield-franchise-update-oskar-gabrielson?utm_campaign=bf_hd_ww_ic_soco_twt_tw-bf-update-oskar-gabrielson&utm_source=twitter&utm_medium=social&cid=68369&ts=1619117182549

KONIECZNIE SPRAWDŹ