Cześć i czołem Kochani! W dzisiejszym materiale Przedstawię Wam kilka bardzo ważnych informacji dla twórców w grze FORTNITE. . Otóż… EPIC GAMES zmniejsza poziom wymagań, które umożliwiają graczom zakładanie własnych kodów twórcy. Przypominam że będąc twórcą zarabiasz 5% wartości zakupów dokonanych w grze przez gracza, który użył twojego kodu twórcy.  Jeżeli wspierający Cię fani wydadzą 50 000 V-dolców w grze, zarobisz 25 USD. Gdy fani wydadzą 100$ na gry EPIC GAMES ty zarobisz 5 USD.  

Pieniądze będziesz mógł wypłacić gdy na twoim koncie pojawi się 100 USD. Wówczas wypłata zlecana jest poprzez firmę Hyperwallet 45 dni po zakończeniu miesiąca, w którym dane środki zostały zarobione przez twórcę. Jeżeli w przeciągu 12 miesięcy na twoim koncie nie pojawi się 100 USD zostanie ono zamknięte automatycznie. 

Zapowiedziana wersja 2.0 wsparcia twórców ma działać płynniej i szybciej. Twórcy otrzymają nowy pulpit czy zautomatyzowany proces rozpatrywania wniosków a także system kontroli bezpieczeństwa i wykrywania oszustw.

Teraz kilka najważniejszych informacji!

Jedną z największych zmian jest oczywiście wiek. Twórcą może zostać osoba która ma UWAGA 13 lat! Kolejny wymóg to minimum 1000 obserwujących na jednym z kanałów social media, może to być youtube, facebook, twitch czy instagram.

Aby zostać twórcą epic games w grze fortnite należy zaakceptować umowę twórcy w imieniu własnym (jeżeli jesteś niepełnoletni zrobią to za ciebie rodzice)

Następnie należy oczywiście przestrzegać wszelkich wskazówek dotyczących twórczości jakie serwuje nam producent gry Fortnite

Do wypłaty zarobionych pieniędzy system wsparcia twórców wykorzystuje platformę płatniczą Hyperwallet – i to za jej pośrednictwem możliwe będą wypłaty tylko i wyłącznie. Ten fakt również twórca musi zaakceptować jeżeli zamierza przystąpić do programu.

Uwaga: twórcy, którzy naruszyli wcześniej umowę partnerską programu Wesprzyj Twórcę — w tym kodeks postępowania programu Wesprzyj Twórcę — i zostali usunięci z programu, nie mogą ponownie zgłosić chęci udziału ani wnieść o przywrócenie statusu uczestnika.

Jak zostanie utworzony Twój kod twórcy?

Gdy Twoje zgłoszenie zostanie zatwierdzone, kod twórcy zostanie automatycznie wygenerowany na podstawie wyświetlanej nazwy Twojego konta Epic Games. Jeśli Twoja wyświetlana nazwa zawiera jakieś znaki specjalne inne niż znak podkreślenia (_), myślnik (-) lub kropka (.), zostaną one usunięte z kodu, aby uczynić go możliwym do wpisania i unikatowym. W niektórych przypadkach może być również konieczne dodanie losowo przypisanych cyfr na końcu Twojego nowego kodu twórcy.WAŻNE: jeśli nie chcesz, aby kod twórcy został utworzony na podstawie Twojej aktualnej wyświetlanej nazwy Epic Games, zmień nazwę konta na taką, która lepiej nadaje się na kod twórcy, jeszcze przed złożeniem wniosku.Po wygenerowaniu kodu twórcy można zmieniać go tylko raz na 12 miesięcy.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej na temat twórców w Fortnite, koniecznie subskrybuj mój kanał na Youtube!

Link do EPIC GAMES: https://www.epicgames.com/affiliate/pl/overview