Oto, jak pogoda może wpłynąć na Battlefield 6.

battlefield 6
battlefield 6

Nowy wyciek z Battlefield 6 sugeruje, że nadchodząca strzelanka FPS będzie zawierała ekstremalne warunki pogodowe, a pierwszy zwiastun gry będzie obracał się wokół bezludnej wyspy. Jest pewne, że Battlefield 6 będzie zawierał kilka zupełnie nowych lokalizacji, ale możemy mieć więcej informacji, jeśli wierzyć popularnemu insiderowi Call of Duty na Twitterze. Tom Henderson, który od ponad ośmiu lat dzieli się przeciekami Call of Duty, podzielił się z grubsza szkicem tego, jak będzie wyglądać nowa mapa gry BATTLEFIELD 2021. Poprzedni przeciekający sugerowali, że jedna z nowych map Battlefield 6 będzie miała miejsce w Kazachstanie, jednak ta mapa wydaje się być inna.

NOWOŚĆ: BATTLEFIELD 2042 OFICJALNY ZWIASTUN

Bardziej szczegółowa mapa gracza

Jeden z fanów stworzył bardziej realistycznie wyglądającą koncepcję tego, jak mogłaby wyglądać podobna mapa Battlefield 6, wykorzystując również informacje dostarczone przez Henderson.

DOŁĄCZ DO NAS!

BATTLEFIELD 6 – Najnowsze przecieki

Seria Battlefield znana jest z walki samochodowej i wygląda na to, że w Battlefield 6 będzie ich więcej niż kiedykolwiek. Henderson mówi, że w powietrzu jest jednocześnie od sześciu do ośmiu pojazdów Osprey, co sugeruje, że skala gry będzie szczególnie większy niż wcześniej.

Battlefield 6 może również zawierać mapy dla 128 graczy, tryb Battle Royale i bardziej nowoczesne otoczenie. Szefowa studia EA, Laura Miele, powiedziała wcześniej: „Tworzymy epickie bitwy na skalę i wierność, jakich nie doświadczyliście wcześniej”, co naturalnie wzbudza podekscytowanie fanów gry.

BATTLEFIELD 2021: Gra na niespotykaną skalę!

battlefield 6
battlefield 6

EA wcześniej obiecało, że Battlefield 6 zostanie ujawniony „wiosną 2021” (między marcem a majem), a wiele z nich zostanie ujawnionych w maju. Dyrektor generalny EA, Andrew Wilson, powiedział, że PS5 i Xbox Series X pomogą „zespołowi zrealizować prawdziwą wizję nowej generacji dla serii” i że Battlefield 6 będzie zawierał mapy „na niespotykaną skalę”. 

Chociaż z pewnością bierzemy pod uwagę najnowszy wyciek Battlefield 6 z przymrużeniem oka, nie bylibyśmy zbyt zaskoczeni, gdyby pogoda odgrywała większą rolę, jeśli przeciek jest prawdziwy. W przypadku gry, która skupia się bardziej na realizmie niż Call of Duty, dynamiczna pogoda z pewnością podniosłaby stawkę podczas strzelaniny i mogłaby radykalnie zmienić sposób rozgrywki. Tornado z pewnością byłoby ciekawą propozycją, ale będziemy musieli poczekać na oficjalne ogłoszenie, zanim nabędziemy nadziei.

ŹRÓDŁA:

https://www.techradar.com/news/battlefield-6-could-feature-extreme-weather-conditions-and-even-more-vehicles

https://twitter.com/allthingaming/status/1381308772992356360/photo/1

https://twitter.com/Tom_Henderson/status/1381692562382192646/photo/1