Battlefield 2021: Tom Henderson ponownie się wypowiedział na Twitterze

W BATTLEFIELD eksplozje nie są jedyną rzeczą, która może uszkodzić i przewrócić budynki. Matka natura może znacznie więcej. Tak niespełna siedem godzin temu napisał na Twiterze Tom Henderson, uważany za jednego z najbardziej rzetelnych informatorów jeżeli chodzi o grę Battlefield. Co autor miał na myśli? Spójrz na zdjęcia które opublikował.

WIDEO

Prima Aprilis?

Dzisiaj mamy pierwszy kwietnia, a więc to doskonały dzień na puszczenie w obieg żartobliwego newsa na temat gry BATTLEFIELD – bo tak właśnie nazwana została (również według informacji od Toma) najnowsza produkcja DICE. Jednak autor przekonuje że to nie żarty a rzetelne informacje. Odpowiedział kilkukrotnie na komentarze w których zarzucono mu żąrtowanie, które z resztą jest w dniu pierwszego kwietnia tradycją.

Jak sam podkreślił, nie ma już czternastu lat, żeby w ten sposób żartować.

Zobacz również: Premiera Battlefield 2021

W Grze BATTLEFIELD nie zagramy USA ani Rosją

Tom Henderson – Autor najnowszych przeciwków poinformował nas także o czymś jeszcze. Cytuję.

Nadal istnieje zamieszanie wokół #BATTLEFIELD, w którym USA kontra Rosja - NIE grasz jako USA ani Rosja, grasz jako jednostka specjalistyczna złożona z upadłych narodów (a więc innych krajów, które nie są USA / Rosja), ale twoja jednostka jest zatrudniona przez te dwa supermocarstwa.
W Grze nie zagramy USA i Rosją
W Grze nie zagramy USA i Rosją

We wcześniejszych materiałach mowa była o tym, że to właśnie Stanami Zjednoczonymi lub Rosją przyjdzie nam grać, jednakże HENDERSON dementuje te plotki. Czy to także nie jest żart z okazji Prima Aprilis? Jak myślicie? Napiszcie w komentarzach co myślicie na ten temat, oraz podzielcie się Waszymi odczuciami odnośnie wszystkich informacji, jakie padły już na temat nowego Battlefielda.

Przy okazji zapraszam Was do grupy BATTLEFIELD POLSKA, która znajduje się na Facebooku.

Jeżeli chcesz być na bieżąco, subskrybuj kanał na YouTube, kliknij dzwoneczek, aby otrzymywać powiadomienia i do usłyszenia już niebawem!

Zajrzyj również do działu BATTLEFIELD po więcej informacji.

ŹRÓDŁA:

Twitter Toma Hendersona