FORTNITE TRYB KREATYWNY BĘDZIE SIĘ ROZWIJAĆ w oparciu o najnowsze trendy popkultury, więc nic dziwnego, że najlepsi twórcy odtworzyli sceny najnowszego serialu Netflix-a Squid Game. Poniżej przedstawiam sześć najlepszych map które pozwalają na rywalizację inspirowaną serialem SQUID GAME w trybie kreatywnym FORTNITE. Do wyboru jest kilka trybów:

  • Red Light Green Light,
  • Tug of War,
  • Glass Game

Czy przeżyjesz jako ostatni?

SQUID GAME FORTNITE – WIDEO ROZGRYWKA

Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym nie zagrał w tę wyjątkową produkcję. Zatem zapraszam teraz na seans filmowy, a następnie do dalszego czytania niniejszej publikacji. DOŁĄCZ TAKŻE DO GRUPY FORTNITE POLSKA NA FACEBOOKU.

GRA KALMARY LARIONPLAY

KOD MAPY: 3228-0058-5700

Na tym serwerze, można grać między innymi w trybie SOLO – w przeciwieństwie do pozostałych. Główną zasadą rozgrywki jest poruszanie się gdy świeci się światło zielone, natomiast gdy czerwone – stanie w miejscu. Poruszenie się w czerwonym świetle kończy grę.

OVERPOWERED2019’S SQUID GAME

KOD MAPY: 0652-7985-6622

Na tej mapie, mamy do wyboru kila trybów rozgrywki, jak i sami możemy decydować o tym – w którą grę zagramy. Nie jest to jednak idealne odwzorowanie SQUID GAME – nie mniej jednak – warto zagrać.

GRA KALMARY ENDERBITE

KOD MAPY: 4676-6349-2419

Różnica pomiędzy tą mapą a pozostałymi jest następująca: jeżeli w grze jest odpowiednia ilość graczy, możesz zagrać jako personel gry SQUID GAME. Jesteś gotowy? Tutaj także do wyboru kilka trybów rozgrywki inspirowanych serialem.

GRY Z KALMARAMI SYPHER

KOD WYSPY: 7268-0342-8131

Bardzo fajnie odwzorowane gry z zielonym i czerwonym światłem. Można grać ze znajomymi. Po przejściu etapu ze światłami, walka na śmierć i życie…

GRA OCTO VYSENY

KOD MAPY: 1898-3233-1949

Moim zdaniem najlepsza mapa FORTNITE inspirowana serialem SQUID GAME. Rozgrywkę możemy rozpocząć wraz ze znajomymi, lub tzw. randomami. Bardzo fajnie odwzorowane lobby, zadania z zielonym i czerwonym światłem jak i wszystkie pozostałe. Serdecznie polecam. Zobaczcie GAMEPLAY w moim wykonaniu:

GRA DRUŻYNOWA PWR

KOD WYSPY: 8443-5747-3271

Na tej mapie gramy drużynowo. Jest to obecnie najbardziej rozbudowana i skomplikowana wersja gry SQUID GAME w FORTNITE wersji. Aby wygrać, trzeba się postarać. Przyjmujesz wyzwanie?

KOD WYSPY SQUID GAME W FORTNITE!

Tak więc powyżej zaprezentowałem Wam najpopularniejsze kody wysp, które są inspirowane serialem SQUID GAME, który w ostatnim czasie jest jednym z najpopularniejszych na NETFLIX-ie. Życze udanej rozgrywki. Dajcie znać w komentarzu – która mapa przypadła Wam do gustu najbardziej.