Witajcie fani FORTNITE-a! W tym artykule, przedstawię Wam kilka najpopularniejszych usterek (glitchy) dzięki którym zdobędziecie dużą ilość punktów doświadczenia (EXP). Jak wszystkim wiadomo, przekładają się one na poziom (lvl) postaci w grze. Koniecznie przeczytaj także artykuł: Jak szybko wbić level w FORTNITE – Wszystkie sezony.

FORTNITE NIELIMITOWANY EXP GLITCH Sezon 8 Rozdział 2
FORTNITE GLITCH Sezon 8 Rozdział 2 – Jak szybko zdobyć XP?

FORTNITE GLITCH NIELIMITOWANY EXP

FABIO LŚNIĄCOGRZYWY i TYROLKA! – APRES SKI DYSKOTEKA

Jednym z najpopularniejszych GLITCH-y w aktualnym 8 sezonie gry FORTNITE jest zabawa z tyrolką przy dyskotece na wyspie FORTNITE. To właśnie tam, znajduje się FABIO LŚNIĄCOGRZYWY – który umożliwia wykonywanie GLITCH-a w grze. Oczywiście chodzi o nielimitowany EXP. Oznacza to, że możesz w każdym meczu wbić ogromną ilość expa. Zaproś do gry znajomych, a następnie ruszajcie do dyskoteki. Tam, jedna osoba wybiera zadania FABIA – pierwsze dwa, a pozostali je wykonują. Przypominam, pierwsze dwa zadania to:

  • Użyj tyrolki (znajduje się ona zaraz za dyskoteką Apres Ski)
  • Zniszcz meble w dyskotece Apres Ski (dosłownie za plecami FABIO są stoły, sofy, krzesła)

Jak zdobyć nielimitowany EXP w FORTNITE? (GLITCH)

Aby wykonać tego glitcha, jedna osoba wybiera zadania u FABIO LŚNIĄCOGRZYWEGO, kolejne je wykonują. Tuż po wykonaniu i otrzymaniu exp-a, osoba przy FABIO klika M na klawiaturze wyświetlając mapę i listę zadań Fortnite. W kolejnym kroku kasuje (czerwonym krzyżykiem) zadania od FABIO, a następnie ponownie z nim rozmawia i przyjmuje pierwsze trzy zadania. Ten GLITCH umożliwia ciagłe wykonywanie zadań tego NPC. Prawda że fajne?

Podpowiedź: Możecie rozstawić trzy osoby w miejscówkach, w których wykonuje się pierwsze trzy zadania, a czwarta osoba będzie rozmawiać z FABIEM.

FORTNITE NIELIMITOWANY EXP GLITCH Sezon 8 Rozdział 2
FORTNITE GLITCH Sezon 8 Rozdział 2 – Nielimitowany EXP?
FORTNITE NIELIMITOWANY EXP GLITCH Sezon 8 Rozdział 2
FORTNITE GLITCH Sezon 8 Rozdział 2 – Nielimitowany EXP?

WIDEO POKAZUJĄCE DZIAŁANIE GLITCH-A

FORTNITE NIELIMITOWANY EXP GLITCH Sezon 8 Rozdział 2
FORTNITE GLITCH Sezon 8 Rozdział 2 – Nielimitowany EXP?

FORTNITE NIELIMITOWANY EXP – POSTAĆ KRUK-a

Prawdę mówiąc, nie jest to GLITCH – ale warto w tym miejscu wspomieć o tym sposobie. Generalnie jedna osoba udaje się do postaci KRUK na wyspie, a kolejne do UBOCZA. Rozpoczynamy zadania KRUK-a i uwaga. WSZYSTKIE WYKONACIE W UBOCZU!! Lista zadań postaci KRUK w FORTNITE Sezon 8 Rozdział 2 (Karta Medali):

  • Zniszcz kamienie w uboczu
  • Podskocz na skażonym otworze w uboczu
  • Zlikwiduj potwory sześcianu w uboczu w ciągu 10 sekund od lotu na lotni
  • Trafiaj w głowę z góry
  • Zniszcz dwie skrzynie zbierakiem

Wykonując powyższe zadania, otrzymujesz ponad 14 000 EXP-a. Oczywiście w grupie, będzie to znacznie więcej, bo w każdym meczu będziecie w stanie wykonać wszystkie zadania kilkukrotnie. Wystarczy tylko, aby jedna osoba stała przy postaci KRUK, i po zakończeniu wykonywania przez Was zadań, wybierała je ponownie rozmawiając z postacią KRUK.

Generalnie zadania postaci KRUK w Uboczu wykonuję w 3-4 minuty w trybie SOLO jeżeli nie ma zbyt wielu graczy. W grupie – będzie to dużo szybsze.

Jak wykonać zadania KRUK-a aby zdobyć nielimitowany exp w FORTNITE?

Pierwsze zadanie jest proste. Wchodzicie do ubocza i niszczycie kamienie (te wysokie). Następnie wchodzicie na otwór w ziemii, który świeci się na pomarańczowo i leci z niego dym (skażony otwór ubocza). Wybije Was on w górę. I już macie zdobyte ponad 5 000 punktów doświadczenia (2 zadania ukończone). Kolejne zadanie, to zadanie obrażeń zaraz po tym, jak użyjecie lotni. Mogłoby zrodzić się tutaj pytanie: jak użyć lotni? Wejdź ponownie do skażonego otworu w uboczu, ten wybije Cię wysoko do góry – wówczas użyjesz lotni. Po wylądowaniu, od razu likwidujcie trzy potwory. W zadaniu czwartym, wystarczy wskoczyć na dach i zranić potwory dwoma strzałami w głowę – banalne. I ostatnie, czyli zniszczenie skrzyń (dokładnie dwóch) zbierakiem. W uboczu jest ich mnóstwo, i wszystkie są fioletowe – z fajnymi broniami. Całość potrwa do 4 minut i od nowa. Jestem przekonany że w jednym meczu kolejne 50 000 EXP-a wbijcie bez najmniejszego problemu. Życzę powodzenia!

FORTNITE NIELIMITOWANY EXP – WIDEO PORADNIK

Zapraszam do obejrzenia filmu, w którym przedstawiam całość zadań KRUKA i liczby EXP do zdobycia. Zajrzyj też na grupę FORTNITE POLSKA.

TRYB OSZUŚCI FORTNITE – NIELIMITOWANY EXP

Na początku sezonu, najpopularniejszym sposobem na zdobycie przeogromnej liczby punktów doświadczenia był tryb OSZUŚCI. Najbardziej kreatywny gracz, który korzystał z GLITCH-a ma już ponad 700 poziom w grze FORTNITE. Jest to jednak osoba która korzystała z wszystkich przedstawianych przeze mnie GLITCHY jak i stale ich poszukująca.

W trybie oszuści, wchodzimy do gry wyłącznie ze znajomymi. Następnie wykonujemy wszystkie zadania, jakie nam przydzielono. Następnie robią to pozostali agenci. Wygrywając mecz w tak spektakularny sposób otrzymujemy OGROMNĄ ILOŚĆ EXPA – a levele lecą w górę jak szalone.

TRYB OSZUŚCI FORTNITE - NIELIMITOWANY EXP
TRYB OSZUŚCI FORTNITE – NIELIMITOWANY EXP

Niestety EPIC GAMES zmniejszyło znacząco otrzymywany EXP w trybie OSZUŚCI. Wszystko przez to, że gracze potrafili w jeden dzień wbić 100 lvl karnetu bojowego. Nie oznacza to jednak że w dalszym ciagu nie można korzystać z takiego sposobu rozgrywania meczu. Tym sposobem, zdobędziesz największą z możliwych liczbę punktów i tym samym expa.

Jeżeli masz jakieś inne glitch-e to koniecznie napisz o nich w komentarzu!

Nielimitowany EXP FORTNITE – Sezon 8 Rozdział 2

W tym miejscu pojawią się kolejne GLITCH-e, które pozwolą na szybkie zdobywanie LEVELI w Grze.

ZERKNIJ TAKŻE