Witam bardzo serdecznie wszystkich graczy FORTNITE, spragnionych poznania odpowiedzi na bardzo nurtujące pytanie, mianowicie: Dlaczego Fortnite nie działa? W tym artykule postaram się odpowiedzieć na pytanie: Czemu FORTNITE właśnie dzisiaj, w dodatku nagle – przestał działać. Zanim zaczniemy, koniecznie ZASUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YOUTUBE i pamiętaj o Kodzie “Kompulsator” w sklepie Fortnite. Dzięki!

Dlaczego Fortnite nie działa?

Grasz sobie meczyk, wszystko wskazuje na to że zaraz zrobisz winka, aż tu nagle dostajesz laga a po krótkiej lub dłuższej chwili dostajesz taki oto komunikat:

FORTNITE – Nie można nawiązać połączenia z serwerami Fortnite. Spróbuj ponownie później.

Dlaczego FORTNITE nie działa? Oto kilka powodów!
Nie można nawiązać połączenia z serwerami Fortnite. Spróbuj ponownie później.

Nie ma nic bardziej irytującego niż taki ekran prawda? Jeżeli się ze mną zgadzasz to koniecznie wbijaj na GRUPĘ FORTNITE POLSKA.

Dlaczego FORTNITE przestał nagle działać?

Powyższy przypadek miał miejsce wielokrotnie. Warto wspomnieć że ekranów może być kilka, na przykład: Sprawdzanie aktualizacji…

Dlaczego FORTNITE nie działa? Oto kilka powodów!
Dlaczego FORTNITE przestał nagle działać? sprawdzanie aktualizacji

Fortnite nie działa: Sprawdzanie aktualizacji

Od tego się zaczyna. Gdy tylko serwery FORTNITE padają, gracze w pierwszej kolejności otrzymują informację podczas próby logowania: SPRAWDZANIE AKTUALIZACJI… które trwa w nieskończoność. Chciałoby się pograć, ale nie ma jak.. bo nie działa.

FORTNITE nie działa: Cały czas LOGOWANIE

Kolejnym ekranem, który może nas irytować jest ekran logowania naszego konta w grze FORTNITE. System próbuje zalogować Cię w grze ponownie, ale nie ma takiej możliwości ponieważ serwery fortnite są przeciążone lub mają awarię.

FORTNITE BŁĄD LOGOWANIA
FORTNITE BŁĄD LOGOWANIA

FORTNITE – Serwery nie odpowiadają

Jeszcze jedna smutna wiadomość z ekranu gry FORTNITE: Serwery nie odpowiadają. Dzieje się tak, ponieważ coś się wysypało. Nie ma to związku z Tobą. Ten problem w całości leży po stronie EPIC GAMES – czyli twórców gry. Nie martw się, zaczekaj kilka minut… w najgorszym wypadku godzin aby zagrać ponownie.

Czemu FORTNITE nie działa? Poznaj odpowiedź!
Czemu FORTNITE nie działa? Poznaj odpowiedź!

CZEMU FORTNITE NIE DZIAŁA? – JAKIE JEST ROZWIĄZANIE PROBLEMU?

Jeżeli chcesz zobaczyć, jak można sobie poradzić z niedziałająca grą FORTNITE, w wyniku awarii serwerów u twórców gry – KONIECZNIE oglądaj poniższe wideo, ale przewiń od razu na 1:15:00 ( godzina / piętnasta minuta) i bierz ze mnie przykład.

A teraz do rzeczy!

FORTNITE NIE DZIAŁA: PRZYCZYNY

Nie martw się – to po pierwsze. Jeżeli FORTNITE nagle przestał działać, to nie oznacza to że dostałeś BANA. Konta, które są zablokowane, w ogóle nie mogą uruchomić klienta z grą, i już w programie startowym Epic Launcher widzą komunikat o blokadzie dostępu do gry. Aby zdobyc bana trzeba się nieźle natrudzić. Swoją drogą tylko BAMBIKI dostają bany w FORTNITE. Wierzę, że nie należysz do tej grupy. Oto najczęstsze przyczyny problemów z grą fortnite:

  • Serwery są przeciążone
  • Trwa aktualizacja plików gry
  • Nagła awaria w serwerowni (pamiętaj że z serwerami łączy się wiele milionów komputerów jednocześnie a o tylko maszyny)
  • Planowana przerwa techniczna
  • Nagła awaria sprzętu
  • Brak dostępu do internetu (nagła przerwa – u Ciebie lub w serwerowni)

i jeszcze jedno: coś się zjeba*o ale nikt nie wie co, tak więc pozostaje czekać, bo programiści Fortnite zrobią wszystko, aby gra była ponownie dostępna czym prędzej. Prosta przyczyna: ZARABIAJĄ NA NIEJ MILIONY każdego roku.

Czemu FORTNITE nie działa? Poznaj odpowiedź!
Czemu FORTNITE nie działa? Poznaj odpowiedź!

I to by było na tyle. Znajdź chwilę czasu dla siebie, odwiedź jakieś fajne miejsce w Twojej miejscowości, na chwilę oderwij się od komputera. Jak wrócisz: ponownie zagrasz w FORTNITE. Co ty na to?

Dlaczego FORTNITE nie działa? Oto kilka powodów!