Witaj! Bardzo mi miło, że trafiłeś na tę stronę. Oznacza to, że interesują Cię wszelkie smaczki dotyczące gry FORTNITE w aktualnym sezonie. Na moim kanale Youtube, stworzyłem serię zatytułowaną SEKRETY WYSPY FORTNITE. Na tej stronie, znajdziesz je wszystkie w jednym miejscu + dodatkowy opis do każdej. Tak więc warto zapisać tę zakładkę, dodać do ulubionych i odwiedzać co kilka dni!

Zanim zaczniemy, dołącz do grupy FORTNITE POLSKA na Facebooku.

Pamiętaj że możesz wpisać w sklepie Fortnite mój kod Twórcy: KOMPULSATOR – za co serdeczne dzięki!!

A teraz przechodzimy do sekretów wyspy fortnite.

SEKRETY WYSPY FORTNITE ODC. 1 | SKOK Z WIEŻY BEZ ŚMIERCI

Kojarzysz wieże wysokiego napięcia, z których nie ma zejścia? Gdy ladujesz na nich zaraz po opuszczeniu busa bojowego, to Twoja śmierć jest niemalże PEWNIAKIEM. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że upadek można przeżyć. Przekonaj się jak, oglądając poniższy film.

SEKRETY WYSPY FORTNITE ODC. 2 | SKAŻONY REKIN i EXTRA BRONIE

Jak zapewne wiesz, w sezonie 8 rozdziału 2 na samym środku mapy Fortnite, znajduje się krater, a właściwie skażony staw w którym pływa skażony rekin. Zabijając owe stworzenie – wylatują epickie i legendarne bronie. Tak więc niemalże od razu po pierwszym lądowaniu możesz się nieźle wyposażyć. Niestety, rekin nie pojawia się za każdym razem – ale bardzo często. Szczegóły na poniższym WIDEO:

Kolejne sekrety wyspy Fortnite są w trakcie tworzenia… wróć za kilka dni 🙂