Jak zrobić animowane outro na YouTube? Czym jest outro na YouTube? To nic innego jak ekran kończący wyświetlanie filmu na Twoim kanale. Zamiast tracić widza, możesz zaprezentować mu propozycję nowego filmu lub nawet kilku. Do tego ekranu możesz także dodać logo swojego kanału z opcją dodania przez oglądającego subskrypcji. Dzięki tym prostym zabiegom, część oglądających zostanie u Ciebie na dłużej i zaczną subskrypcję kanału. Wykorzystaj to!

Tworzenie Outro na YouTube za pomocą After Effects

After Effects to program do tworzenia animacji różnego typu. Za jego pomocą, można stworzyć takie OUTRO na Youtube. W tym materiale dodałem film, na którym krok po kroku pokazuję jak je wykonać. AFTER EFFECTS nie jest darmowy, ale jeżeli zamierzasz tworzyć wiele animacji aby Twój kanał się odróżniał na tle konkurencji – to warto zainwestować. Zwróci się.

Projekt graficzny OUTRO na YouTube w Photoshopie

Photoshop to kolejne płatne narzędzie, z którego skorzystałem w tym poradniku. Jeżeli nie masz możliwości zakupu, możesz skorzystać z darmowych odpowiedników takich jak PHOTOPEA czy GIMP. Sam projekt jest bardzo prosty, o czym przekonasz się oglądając poniższy film.

Jak zrobić zakończenie filmu na Youtube (Outro) w After Effects

Usiądź wygodnie w fotelu i patrz jak łatwo możesz przygotować mega atrakcyjny ekran zakończenia dla Twoich filmów. Jeżeli chcesz otrzymać gotowiec za darmo, odezwij się do mnie lub zajrzyj do działu “Darmowe zasoby”

FILM

Zajrzyj na kanał YouTube.