A więc stało się! Doczekaliśmy się zakończenia czwartego sezonu w grze FORTNITE. Jest już oficjalna zapowiedź od Epic Games Studio. Pierwszego grudnia około godziny 22:00 czasu polskiego, odbędzie się największy jak dotąd EVENT w którym najprawdopodobniej wszyscy Ci, którym uda się do niego dołączyc, staną do walki z GALACTUSEM!

Fortnite: Zakończenie Sezonu 4 i wielki EVENT z Galactusem 01.12.2020r.
Fortnite NEXUS WAR

Zarezerwuj sobie miejsce na EVENT z GALACTUSEM!

Jak już wczesniej wspomniałem, nie wszyscy będą mieli okazję wziąć udział w EVENCIE. Twórcy FORTNITE zapowiedzieli, iż wyłącznie 1/6 graczy będzie mogła wziąć udział w wydarzeniu, ze względu na ograniczenia serwerowni.

Wcześniejsze EVENTY które odbywały się na zakończenie sezonów FORRTNITE, ważyły około 600 mb, natomiast aktualizacja nadchodzącego eventu z galactusem to aż 4GB dodatkowych plików. Oznacza to że będzie się działo niewątpliwie!

Jak zarezerwować sobie miejsce na EVENT z GALACTUSEM?

Wejdź do lobby gry już o godzinie 19:00 lub nawet wcześniej, jeżeli tylko możesz. EPIC GAMES zapowiedziało iż będzie to największy EVENT, zatem spora większość graczy będzie chciała wziąć w nim udział. Uda się to wyłącznie tym, którzy szybciej zalogują się w grze. Domniemam, iż w godzinach 21:00-22:00 będzie to już niemożliwe.

A teraz oficjalne wieści od EPIC GAMES

To była tylko kwestia czasu. Galactus zbliża się do Wyspy, a los całej Rzeczywistości zależy od równowagi. Dołącz do ostatecznej walki z Galactusem podczas jedynego w swoim rodzaju wydarzenia finałowego Nexus War we wtorek 1 grudnia o 16:00 ET.

Zapewne po zakończeniu eventu, czekać nas będzie kilka dni przerwy, zanim ponownie będziemy mogli ze soba rywalizować.

Zerknij na moje sociale!

Moje Social Linki

Instagram: https://www.instagram.com/kompulsator/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCshu6Sg1b_h4DniKvj_U-yw

Twitter: https://twitter.com/kompulsator

Fanpage: https://www.facebook.com/Kompulsator-100240975253269

Grupa FB: https://www.facebook.com/groups/299040667918422

Twitch: https://www.twitch.tv/kompulsator_pl

TikTok: @kompulsator