Ogromna statua w centrum twierdzy Crywolf to Wolf Statue. Ma moc daną od elfów, aby chronić siebie i twierdzę przed złymi duchami, gdy wojska Kundun napadają kontynent MU, a zwłaszcza Crywolf. Jej moc osłabia się dwa razy dziennie i to jest czas, gdy Balgass atakuje.

Na serwerze FORT MU event ten rozgrywa się raz dziennie około godziny 20:00. Zacznij grę na najlepszym prywatnym polskim serwerze MU ONLINE.

Statua jest chroniona przez 5 ołtarzy. Ołtarze dostępne są tylko dla Elfów i tylko oni mogą chronić i dawać moc Statuetce Wilka. Inni gracze muszą chronić Elfów i ołtarze. Jeśli Elfowie zostaną zabici przez Balgassa lub jego armię, a ołtarze zostaną zniszczone, nic nie chroni statuy przed zniszczeniem i wydarzenie jest przegrane. Dodatkowo Elf nie może się ruszyć podczas Eventu. Musi stać w miejscu, inaczej event będzie przegrany.

CryWolf Event MuOnline
Źródło: https://wiki.infinitymu.net/index.php?title=Crywolf_Event

Wymagania dotyczące eventu w CryWolf

Gracze mogą brać udział w wydarzeniu Crywolf tylko na serwerze “Siege Server” raz dziennie lub więcej (w zależności od serwera, na którym grają). Postacie muszą mieć minimum 300 lvl, jeśli chcą przeteleportować się na mapę Crywolf. Możesz się przeteleportować za pomocą mapy (M) lub z Doliny Loren – współrzędne 164,35.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, musisz posiadać PARTY, w którym jest przynajmniej jeden elf.

Centrum Eventu pokazane jest na poniższej mapie oraz zdjęciu.

Współrzędne powyższego miejsca na mapie CryWolf to 125,31.

Przebieg eventu Cry Wolf

Musisz chronić Statuetkę Wilka przed Balgassem i jego armią. Elfy łączą się z ołtarzami, aby utworzyć tarczę ochronną HP wokół statuy. Inni gracze muszą atakować potwory z armii Balgassa oraz samego Balgassa. Wydarzenie jest wygrane, jeśli Elfy będą nadal połączone z ołtarzami i Balgass zostanie zabity.

W trakcie rozgrywki do zabicia jest 12 Dark Elf’ów. Jest to etap, zanim na mapie pojawi się boss główny czyli Balgass.

Jeżeli w trakcie walk, potwory zabiją lub poruszą elfa… albo ty jako gracz przemieścisz go, choć o kawałek z miejsca, w którym ma stać, event będzie przegrany.

Zabij wszystkie 12 Darl Elf’ów aby przywołać Balgass’a.

Po pokonaniu czarnych elfów, zaczekaj około 3 minut na pojawienie się bossa głównego mapy.

BALGASS – Boss mapy Cry Wolf w MuONLINE

Po pojawieniu się Balgass’a musisz go pokonać, aby zdobyć cenne przedmioty ulepszające twoją postać w grze.

W prawym dolnym rogu ekranu odlicza się czas. Masz 5 minut na pokonanie bossa.

Po wygranej zobaczysz ekran z podsumowaniem, a na ziemię spadnie przedmiot EXC. W przypadku serwera FORT MU z Polski, wypadły buty Dark Steel + Luck.

Pamiętaj, że Balgass jest silnym Bossem i jego pokonanie nie będzie łatwe.